Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Тітенко Сергій Михайлович

БІОГРАФІЯ

Народився 22 липня 1954 року у м.Гола Пристань Херсонської області.
Освіта вища, у 1977 р. закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю “Економіка та організація гірничої промисловості”, гірничий інженер-економіст.
Кандидат економічних наук.
Трудову діяльність розпочав економістом в Інституті економіки промисловості АН УРСР (м. Донецьк).
У 1979—1983 роках - асистент Донецького політехнічного інституту.
Після закінчення аспірантури повертається до Донецького політехнічного інституту, а з квітня 1994 до липня 1998 року завідує кафедрою у Донецькому державному технічному університеті.
З липня 1998 року - заступник начальника економічного управління Мінвуглепрому України, а з жовтня цього ж року - начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення та перспективного розвитку галузі.
У 1999 році був експертом Служби першого віце-прем‘єр-міністра України,
у 2000-му – начальником управління інвестиційно-корпоративної політики ВАТ “Укрпідшипник”.
Із липня 2000 року – заступник генерального директора з корпоративного розвитку та стратегічного планування Промислово-інвестиційної корпорації “Укрпідшипник”, з червня 2001 року – радник Прем‘єр-міністра України.
Указом Президента України від 13 березня 2002 року призначений заступником Державного секретаря Міністерства палива та енергетики України.
З серпня 2003 р. по квітень 2004 р. - перший заступник Міністра палива та енергетики України.
З 21 квітня 2004 р. по лютий 2005 р. - голова Національної комісії регулювання електроенергетики України.
Організує і контролює реалізацію програм науково-технічного розвитку паливно-енергетичного комплексу. Координує питання енергозбереження, екології, метрології, стандартизації, розробки нормативно-технічної документації тощо; питання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства. Координує діяльність Міністерства з питань формування інвестиційної політики в галузях паливно-енергетичного комплексу, залучення та ефективного використання інвестицій. Координує питання будівництва і перспективного розвитку підприємств паливно-енергетичного комплексу.
Координує роботу з питань розвитку вітроенергетики. Координує роботу з формування і реалізації міжгалузевих цільових програм і проектів, у тому числі зарубіжних; роботу з формування і реалізації політики Міністерства у сфері взаємовідносин з країнами СНД та іншими іноземними державами. Координує діяльність Міністерства з питань зовнішньоекономічних зв’язків з міжнародними фінансовими організаціями. Координує роботу із середнього та довгострокового прогнозування інвестиційного розвитку галузей ПЕК. Здійснює контроль за станом виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Президента України і Кабінету Міністрів України, а також контроль за дотриманням порядку підготовки проектів актів законодавства та інших документів, що подаються на розгляд Кабінету Міністрів України. Організує і координує роботу щодо зв’язків Міністерства із Секретаріатом Кабінету Міністрів України.
Координує роботу центрального апарату і Держвуглепрому Міністерства з питань поліпшення матеріально-побутових умов його працівників. Здійснює контроль за станом виконавської дисципліни в центральному апараті Міністерства. Координує роботу наукових і проектних установ. Організує роботу Науково-технічної ради Міністерства.
Забезпечує взаємовідносини з Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством закордонних справ України, Міністерством освіти і науки України, Державним комітетом України з енергозбереження.
Безпосередньо координує і контролює діяльність: Департаменту стратегічної політики та перспективного розвитку ПЕК; Головного управління міжнародного співробітництва;
Головного адміністративного управління; Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” (з питань зовнішньоекономічної діяльності); наукових та проектних організацій; вітроенергетичних підприємств.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та знаком “Шахтарська
Слава” III ступеня.
З лютого 2005 р. - заступник Міністра палива та енергетики України


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»